O Mnie

Cześć, mam na imię Edyta. Razem z mężem Damianem tworzymy artystyczny świat jakimi są fotografia i muzyka. Tak, jesteśmy rożni i mamy zupełnie odmienne spojrzenie na pracę artysty. Własnie to pozwala nam rozwijać nasze pasje. W zakładce skontaktuj się, jest podany numer telefonu. Spokojnie jeśli masz pytania możesz zadzwonić do niego i umówić się na spotkanie.

Wielu z was pyta mnie czym jest dla mnie fotografia. Dlaczego wybrałam własnie ten zawód.W końcu przyszedł ten moment aby wam o tym opowiedzieć. Dla mnie fotografia to własnie te coś co widać jedynie przez ułamek sekundy. To nie tylko emocje, które przy tym występują. To zatrzymanie czasu w danej chwili. Jedyny promień światła, który wpada nagle do pokoju, czy inne spojrzenie prababci gdy patrzy na ukochaną wnuczkę, która wychodzi za mąż.

Zapewne wielu wydaje się, że to strasznie proste zadanie. Dla mnie każde zlecenie wymaga skupienia i odwagi. Owszem ważna jest ta wielka piękna miłość ukazywana na zewnątrz wśród bliskich jednakże dla mnie jako fotografa ważniejsza jest  szczególnie ta miłość, która widać również na papierowym wydruku.

 

Skontaktuj się